Rýchle info Doprava ZADARMO
Gumová podlaha vzpieračská Puzzle do posilňovne TRUESTEELVzpieračská platforma do posilňovne Puzzle TRUESTEEL

Vzpieračská platforma

Počet hviezdičiek je 5 z 5
Vypredané
848 €
706,67 € bez DPH

Pri vytváraní dokonalého športového prostredia je podlaha často prehliadaným, ale kľúčovým prvkom. Podlaha do posilňovne je oveľa viac než len estetický doplnok – je to základný kameň, ktorý ochráni ako vaše vybavenie, tak vaše telo. Podlahy do posilňovne sú špeciálne navrhnuté povrchy, ktoré majú schopnosť odolávať nárazom, tlmiť zvuky a poskytnúť bezpečné a stabilné prostredie na cvičenie.

Tlmiace vlastnosti podlahy znižujú hluk pri cvičení, čo je obzvlášť užitočné v domácich posilňovniach alebo vo viacpodlažných budovách. Podlahy do posilňovne sú navrhnuté tak, aby boli odolné voči vlhkosti a ľahko sa čistili, čo vám ušetrí čas a energiu. Navyše antišmykový povrch podláh do posilňovne minimalizuje riziko úrazov spojených s klzkým povrchom.

Hlavné dva typy podláh využívaných v posilňovniach sú penové tatami a gumová podlaha. Povrch žinienok tatami zaisťuje mäkkosť a pružnosť, čo chráni vaše kĺby a svaly pred nárazmi a zraneniami. Tatami je výrazne mäkšia ako gumové podlahy, ale je menej odolná. Gumové podlahy výborne odolávajú aj pri dopadoch ťažkých činiek, sú vhodné pod ťažké stroje do posilňovne.