Žiadna položka

Hrazda je jednoduchý, ale výkonný posilňovací nástroj, ktorý je možné pripevniť na stenu, strop alebo je súčasťou multifunkčného posilňovacieho zariadenia. Slúži na vykonávanie cvikov ako sú zhyby, leg raises a mnoho ďalších.

Naše hrazdy sú vyrobené z odolných, vysoko kvalitných materiálov a sú navrhnuté tak, aby vám poskytovali maximálnu stabilitu a bezpečnosť počas cvičenia. Existujú najrôznejšie typy hrazd - nástenné, stropné, voľne stojace alebo multifunkčné, ktoré môžu obsahovať ďalšie prvky pre rôznorodé cvičenia.

Využitie hrazdy v rámci cvičenia prináša mnoho výhod. Umožňuje vám vykonávať širokú škálu cvikov zameraných na rôzne svalové skupiny, čo z nej robí univerzálny nástroj na komplexný tréning celého tela. Zároveň značne rozširuje možnosti vášho tréningu. Montáž hrazdy býva veľmi jednoduchá a všeobecne ide o jeden z posilňovacích nástrojov s najlepším pomerom ceny a výkonu. Jej kompaktné rozmery a variabilita umožňujú ľahké umiestnenie v akomkoľvek priestore, či už sa jedná o domácu posilňovňu alebo o komerčné fitness centrum.