Hrazda je jednoduchý, ale výkonný posilňovací nástroj, ktorý je možné pripevniť na stenu, strop alebo je súčasťou multifunkčného posilňovacieho zariadenia. Slúži na vykonávanie cvikov ako sú zhyby, leg raises a mnoho ďalších.

Naše hrazdy sú vyrobené z odolných, vysoko kvalitných materiálov a sú navrhnuté tak, aby vám poskytovali maximálnu stabilitu a bezpečnosť počas cvičenia. Existujú najrôznejšie typy hrazd - nástenné, stropné, voľne stojace alebo multifunkčné, ktoré môžu obsahovať ďalšie prvky pre rôznorodé cvičenia.

Využitie hrazdy v rámci cvičenia prináša mnoho výhod. Umožňuje vám vykonávať širokú škálu cvikov zameraných na rôzne svalové skupiny, čo z nej robí univerzálny nástroj na komplexný tréning celého tela. Zároveň značne rozširuje možnosti vášho tréningu. Montáž hrazdy býva veľmi jednoduchá a všeobecne ide o jeden z posilňovacích nástrojov s najlepším pomerom ceny a výkonu. Jej kompaktné rozmery a variabilita umožňujú ľahké umiestnenie v akomkoľvek priestore, či už sa jedná o domácu posilňovňu alebo o komerčné fitness centrum.