Rýchle info AKCIA -16% Doprava ZADARMO
StrongBike ProStrongBike Pro

StrongBike Pro

Počet hviezdičiek je 4 z 5
Skladom posledné kusy
644 € 769 €
536,67 € bez DPH

Kardio stroje sú obľúbené cvičebné nástroje, ktoré umožňujú zlepšiť kardiovaskulárnu kondíciu a zároveň spaľovať kalórie. Ak hľadáte účinný spôsob, ako zlepšiť svoju fyzickú kondíciu a zdravie, kardio tréningy budú ideálnou voľbou. V nasledujúcich riadkoch sa pozrieme na najobľúbenejšie typy kardio strojov a ich výhody.

Bežecký pás je jedným z najobľúbenejších kardio strojov. Umožňuje vám totiž behať priamo v telocvični v rámci tréningu bez toho, aby ste museli ísť z telocvične niekam do lesa. Navyše beh na bežeckom páse je menej namáhavý pohyb ako beh vonku, čo znamená, že môžete behať dlhšie a s menším rizikom zranenia. Pás vám tiež zobrazí všetky potrebné informácie o vašom behu vďaka zabudovaným monitorom tepovej frekvencie, rýchlosti a vzdialenosti, takže si môžete oveľa lepšie naplánovať tréning a vyhodnotiť jeho výsledky.

Veslovacie trenažéry sú skvelé kardio stroje, ktoré vám umožňujú precvičovať svaly na celom tele. Veslovanie pomáha zlepšovať činnosť srdca a pľúc a zároveň posilňuje chrbtové, ramenné a brušné svaly - pozrite si však na internete, ako vyzerajú veslárske trenažéry, a možno uznáte, že na tomto pohybe niečo je. Pri cvičení simulujete pohyb veslovania, ktorý vďaka systému závaží dokonale napodobňuje skutočné veslovanie na vode. Pohyb na tomto type trenažéra je plynulý a nedochádza pri ňom k nárazom, takže výrazne šetrí vaše kĺby.

Ďalším strojom na kardio cvičenie sú bežecké pásy, ktoré určite dobre poznáte. Tieto kardio stroje umožňujú cvičenie pomocou bicykla, ktorý je umiestnený na pevnom ráme, takže si len sadnete na sedadlo, držíte sa riadidiel a začnete šliapať do pedálov. Rotopedy, podobne ako iné kardio stroje, majú displeje, ktoré zobrazujú rýchlosť, vzdialenosť, spálené kalórie a ďalšie užitočné informácie, ktoré vám pomôžu zdokonaliť tréning.

Rotopedy potešia najmä milovníkov zimných športov, ktorých nebaví čakať na sneh a chcú sa udržiavať v kondícii svojou obľúbenou činnosťou počas celého roka. Precvičíte si najmä svaly na nohách, chrbte a bruchu. Pri používaní bežeckého trenažéra je dôležité správne nastaviť výšku a šírku valcov, aby sa výsledný pohyb čo najviac približoval skutočnému lyžovaniu. Nastavenie sklonu tiež umožňuje používateľom stroja simulovať rôzne terény a prípadne sa pripraviť na rôzne typy tratí.

V spoločnosti StrongGear ponúkame všetky tieto možnosti a vy viete, že naši špecialisti vyberajú len tie najlepšie možnosti na trhu. Masívne oceľové konštrukcie, ktoré ponúkajú maximálnu stabilitu, pevnosť a odolnosť, sú samozrejmosťou, rovnako ako široká škála individuálnych nastavení ergonomických sedadiel a ďalších častí všetkých kardio strojov. Nájdete tu aj pogumované časti, ktoré zabraňujú skĺznutiu rukoväte - takže sa do tréningu budete môcť oprieť s vervou.

Či už si vyberiete bežecký pás, bicykel, veslovací trenažér alebo bežecký trenažér, so značkou StrongGear neurobíte chybu. Pozrite si našu ponuku a začnite žiť zdravým životným štýlom!