Rýchle info AKCIA Doprava ZADARMO Doprodej!
Kettlebell 4 kg - 36 kgKettlebell 4 kg - 36 kg

Kettlebell 4 kg - 36 kg

Počet hviezdičiek je 5 z 5
Vypredané
od 38,90 €
od 32,42 € bez DPH

Ak existuje ideálny nástroj na silový, dynamický a kondičný tréning, tak je to určite kettlebell! V posledných rokoch sa stáva čoraz populárnejším vďaka svojej všestrannosti. Nemala by chýbať ani vo vašej telocvični. Pôvodne slúžila na váženie tovaru, teraz je nepostrádateľným nástrojom na domáce cvičenie aj cvičenie v posilňovni.

Okrem širokého spektra využitia má kettlebell aj mnoho ďalších výhod, napríklad vďaka malým rozmerom sa ľahko skladuje a nezaberá takmer žiadne miesto. Taktiež si môžete vybrať z niekoľkých typov podľa hmotnosti, čo ocenia začiatočníci aj pokročilí, a je to skvelý nástroj pre tých, ktorí chcú posunúť svoje hranice a možnosti ďalej.

Medzi najobľúbenejšie cviky s kettlebell patrí švih, turecký mŕtvy ťah, drep a mŕtvy ťah alebo drep. Ide o cvičenia, ktoré by mali tvoriť základ funkčného tréningu.

Okrem klasického posilňovania je kettlebell užitočný aj na zlepšenie koordinácie pohybov a pomáha posilňovať prirodzenú stabilitu tela. Umožňuje tiež ľahko precvičiť oblasti, ktorým sa počas bežného tréningu nevenuje veľa pozornosti. 

Váhate, či si kúpiť kettlebell do posilňovne? Odpoveď je určite áno. Vyberte si z niekoľkých typov a veľkostí alebo dokonca celých súprav.