Predstavujeme vám svet macebelleov, posilňovacích kladív a clubbellov – jedinečných silových nástrojov na revolúciu vo vašom tréningu!

Macebell je tradičný posilňovací nástroj s dlhou rukoväťou a okrúhlym závažím na konci. Ide o vynaliezavú pomôcku pre intenzívny tréning celého tela. Podobne ako Macebell aj Club bell má svoj pôvod v sterskej perzskej vojnovej zbrani. Ide o závažie v tvare baseballovej pálky, ktoré rozvíja celé vaše telo prostredníctvom prirodzených pohybov. Posilňovacie kladivo, často označované ako "hammer", je perfektným nástrojom na trénovanie sily a výbušnosti. Kovové kladivo dokonale oživí vaše tréningy.

Tieto silové nástroje vám poskytujú funčný tréning, ktorý simuluje pohyby z bežného života či športových disciplín. Pomáhajú zlepšiť pohybové vzorce, zvyšujú výdrž a sú skvelým spôsobom, ako zvýšiť svalovú hmotu. Umožňujú vykonávanie širokej škály cvikov zameraných na zlepšenie celkovej sily, flexibility, koordinácie a kondície.

Pridajte do svojho tréningového arzenálu niečo z našej ponuky a užite si silu, flexibilitu a výbušnosť, ktorú tieto nástroje ponúkajú!