Podložky na cvičenie sú špeciálne navrhnuté podložky, ktoré poskytujú pohodlný povrch pre rôzne typy cvičení, či už ide o jogu, pilates, aerobik, alebo o tréning s vlastnou váhou.

Naše podložky na cvičenie sú vyrobené z vysoko kvalitných, odolných a protišmykových materiálov, ktoré zaisťujú dlhú životnosť podložky. Ponúkame rôzne typy podložiek - tenké sú ideálne na jogu, hrubšie pre silový tréning, a špeciálne podložky Ab Mat sú určené na precvičenie brušných svalov.

Využívanie podložky na cvičenie pri tréningu má celý rad výhod. Predovšetkým vám poskytuje pohodlný a bezpečný povrch, ktorý počas cvičenia chráni vaše kĺby a chrbticu. Podložky pomáhajú so stabilizáciou a zabraňujú pošmyknutiu na klzkej podlahe. Zároveň chráni vaše podlahy a posilňovacie vybavenie pred prípadným poškodením. Vďaka odolnému a ľahko čistiteľnému materiálu je cvičenie s podložkou vysoko hygienické. Zároveň je väčšina našich podložiek ľahko prenositeľná a skladovateľná, čo umožňuje ľahké cvičenie kdekoľvek a kedykoľvek.

Pokiaľ je pre vás pri cvičení prioritou opora a bezpečnosť, rozhodne by nemala cvičebná podložka vo vašej posilňovni chýbať.