Lavice na cvičenie sú nevyhnutnou súčasťou každej posilňovne alebo fitnescentra. Vďaka svojej multifunkčnosti ponúka zákazníkom naozaj široké možnosti využitia. Sú vhodné na silový tréning aj kondičnú prípravu tela.

Existuje niekoľko typov posilňovacích lavíc a každá z nich je vhodná na iné cvičenia. Základné sú vhodné na sedy-ľahy a iné cviky na precvičenie brušných svalov. Lavica je vhodná na posilňovanie hrudníka a ako už názov napovedá, je určená najmä na bench press. 

Na našej webovej stránke nájdete aj iné typy lavičiek na posilňovanie a okrem klasických nájdete aj skladacie posilňovacie lavičky, na ktorých môžete cvičiť s činkami (jednoručkami), veľkou činkou a vďaka nastaviteľnému operadlu na nich môžete precvičiť takmer každú časť tela.

Odporúčame kombinovať typy cvičebných lavíc, aby sa vytvorili podmienky na komplexné cvičenie a aby si všetci zákazníci mohli vychutnať tréning.

Ponúkame niekoľko typov lavičiek. Medzi najpredávanejšie patria:

Lavičky
Tento typ je určený predovšetkým na posilňovanie hrudníka pomocou cviku bench press. Je to jeden z najobľúbenejších typov lavičiek.


Bedrová lavička
Tento typ posilňovacej lavičky je špeciálne navrhnutý na cvičenie hip thrustu. Vďaka špeciálnej konštrukcii zaručuje maximálnu bezpečnosť, pohodlie a vedie vás k správnemu vykonávaniu cvikov.


Rovná lavička
Hrudník, bicepsy a tricepsy, ramená, ale aj nohy - vďaka multifunkčnosti rovnej posilňovacej lavice je vhodná na precvičenie takmer celého tela. Tento typ odporúčame najmä pre menšie priestory.

Vyberte si zo širokej ponuky posilňovacích lavíc StrongGear. Máme všetko pre veľké fitnescentrá aj malé telocvične!

Nie ste si istí, ktorý stroj je pre vás vhodný? Neváhajte kontaktovať našich špecialistov, radi vám poradíme!