Pripravte sa na výzvu a zdokonaľte svoju fyzickú kondíciu s našimi závodnými kettlebellmi!

Čo je to ale vlastne závodný kettlebell a ako sa líši od tých bežných?

Pretekárske kettlebelly sú navrhnuté podľa prísnych štandardov a špecifikácií stanovených organizáciami usporiadajúcimi súťaže. Hlavný rozdiel spočíva vo veľkosti a tvare závodných kettlebellov. Všetky závodné kettlebelly majú úplne rovnaké rozmery bez ohľadu na váhu. To uľahčuje úchop a manipuláciu pri rôznych cvikoch. Tento konzistentný design pomáha minimalizovať riziko zranenia a poskytuje presnú kontrolu nad kettlebellom.

Okrem toho majú závodné kettlebelly aj špecifické farebné značenie podľa svojej váhy, čo uľahčuje identifikáciu a výber správneho kettlebellu pre jednotlivé tréningy a súťaže.

Naše StrongGear kettlebelly sú navrhnuté s dôrazom na vysokú kvalitu, bezpečnosť a výkon. Sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality, ktoré vydržia aj tie najnáročnejšie tréningy. Ergonomický tvar a optimálne rozmery kettlebellu umožňujú pohodlný úchop a precíznu manipuláciu počas cvičenia. Vďaka širokej škále váhových variantov si môžete vybrať ten správny závodný kettlebell podľa svojich schopností a cieľov. Posuňte svoj tréning na novú úroveň s našimi závodnými kettlebellmi a objavte silu a výdrž o ktorých sa vám ani nesnívalo!